De Bronzen Emmer | Villatent Nomad | 6 pers.
- Home
- Search & Book
- Villatent
- De Bronzen Emmer | Villatent Nomad | 6 pers.
Mooie nieuwe tent met alle luxe voorzieningen en toch het kampeergevoel.
August 2022 - Fleur L.
De recreatie van de camping was geweldig. Voor iedere leeftijd wel wat en een programma de hele dag door.
August 2022 - m p.
Veel activiteiten die werden georganiseerd.
August 2022 - Frank P.
We hebben heel erg genoten van de camping en de fantastische tent!! En hele mooie omgeving :)
August 2022 - Marlon V.
No review left
August 2022 - Sanne P.
De tenten staan op een rustig veldje, zonder ander kampeerders. Prima
August 2022 - Kees v.
Prachtige villatent, van alle gemakken voorzien, op een prachtige, rustige plek. De kids (4 jaar en 1jaar) hebben zich goed vermaakt in en rondom de tent. Heel leuk dat er ook een zwembad aanwezig was op de camping.
July 2022 - Families (with children) - Anne Z.
De tent was heel luxe en uitgebreid. Daarnaast was het activiteiten aanbod op de camping heel leuk en gevarieerd. De camping ligt ook erg mooi in het bos.
July 2022 - Samantha H.
Zeer comfortabel. We hebben heerlijk genoten.
July 2022 - Erik K.
Mooie tenten, goede bedden, ruime toilet
June 2022 - Janneke W.
Leuke camping, mooie omgeving. Luxe tent. Kids hebben het fijn gehad!
June 2022 - Wouter J.
No review left
May 2022 - Lena H.
De tent was meer dan compleet met de heerlijke badkamer. Zeker met de airco om de tent heerlijk warm te maken was Top. De Bronze Emmer was heel netjes en schoon. Wij hebben Super genoten met de kids van 10 jaar jong. Op naar zeker een volgende keer... Een kleine Tip van bbqers...Graag een vuurkorf ♨️ bij de tent...👍 Groetjes, Fam. van der Hof
May 2022 - E V.
Fijne tent, gloed nieuw! Het koelde behoorlijk af in de avond dus de verwarming was heel fijn. Bedden sliepen goed, fijne matrassen. Mooie plek op de camping en sowieso gewoon een hele fijne camping met goede faciliteiten!
May 2022 - Kirstin v.
Fijne tent, heel compleet, mooie ligging
April 2022 - Ilse B.